Eksperci o metodzie

Brian Tracy, autor 42 książek, światowy autorytet z dziedziny zarządzania i sprzedaży

Jeśli myślisz o nauczeniu się nowego języka i ogromnym zwiększeniu zdolności do uczenia się nowych rzeczy, sięgnij po Metodę Colina Rose - Przyspieszone Uczenie się. To zmieni Twoje życie.

Techniki Przyspieszonego Uczenia się, opracowane przez Colina Rose pozwalają nauczyć się języków łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Stosując te techniki można nauczyć się, jak się uczyć i zmienić swój umysł dosłownie w gąbkę, wchłaniającą nowe koncepcje, idee, języki i umiejętności.

W moim życiu koncepcje Colina Rose odegrały ogromną rolę. Stosuję je na codzień. Wypróbowałem wszystkie jego programy, wykorzystałem je też w moich własnych. Tysiące moich klientów powtarzają mi, że odmieniły ich życie.

 

 

 Krystyna Kurczab-Redlich - legenda polskiego dziennikarstwa, w 2005 zgłoszona do Pokojowej Nagrody Nobla

Dlaczego tylko ten?

Dlaczego właśnie ten kurs języka angielskiego nie tylko mnie zainteresował, ale nawet zachwycił? Bo po raz pierwszy, od kiedy korzystam z kursów (a z moją nauką angielskiego jest jak z rzucaniem palenia przez Marka Twaina. On mawiał: rzucić palenie - nic prostszego, próbowałem setki razy. Tak i ja mogę powiedzieć: nauczyć się angielskiego? Nic prostszego, próbowałam setki razy) - NIE NUDZIŁAM SIĘ! Tekst jest pomyślany znakomicie, bazując wyłącznie na przyjemnych doznaniach. Od pierwszego spotkania z bohaterem wchodzimy w świat słonecznej pogody, przyjemnie urządzonych wnętrz, lekkiego flirtu, zabawnych damsko-męskich relacji (np. kiedy mężczyzna wchodzi do sklepu z zamiarem kupna paru koszul, ale ponieważ czyni to w towarzystwie kobiety, ktora mu się podoba - wychodzi obładowany całą męską garderobą, z butami włącznie). Towarzyszymy bohaterom w eleganckiej restauracji, niemal czujemy smak spożywanych przez nich dań. W przemiłej atmosferze wiszącej w powietrzu tajemnicy, ale i też romansu, zwiedzamy Londyn, pijemy (krzywiąc się) angielskie piwo, pożyczamy samochody, jedziemy na wieśn no i wreszcie docieramy do bajkowego zakończenia  całej historii w odcinku, którego jedynym mankamentem jest to, że jest ostatni.

Równie przyjemnie, zabawnie i interesująco są opracowane ćwiczenia (w tym i gramatyczne), podczas których native speaker będzie nam powtarzał niezrozumiałe słowa tylekroć, ilekroć klikniemy. TO MY REGULUJEMY TEMPO I RODZAJ NAUKI i to siedząc wygodnie we własnym domu. A gdy już bardzo bardzo brak nam czasu na intensywne przyłożenie się do edukacji (co pracującym często się zdarza) możemy słuchać wszystkiego (a mamy to jeszcze w oczach po obejrzeniu obrazków w komputerze) z płyt, kręcąc się po domu w szale gotowania czy sprzątania, lub jadąc samochodem.

Efekt: znajoma Holenderka, z którą w czerwcu nie umiałam zamienić jednego zdania, po trzech miesiącach w rozmowie ze mną wykrzyknęła: TO NIEMOŻLIWE! I TO W NASZYM WIEKU!!!

Tak właśnie: Bo kurs angielskiego wg. metody COLINA ROSE pokonuje z łatwością wszelkie bariery: nudy, lenistwa i wieku.

 

 

Prof. Andrzej Blikle, członek Polskiej Akademii Nauk PAN

Kiedyś nauka języka trwała latami, a po świecie snuli się nieszczęśnicy twierdzący, że żadnego języka nauczyć się nie są w stanie. Wtedy "kuło" się słówka, a w najlepszym razie uczyło tekstów na pamięć. Pierwszego języka uczyłem się lat siedem, z dość mizernym skutkiem, drugiego cztery, z podobnym skutkiem, trzeciego już znacznie krócej, a pomogły mi w tym wprowadzane w tamtych czasach laboratoria językowe. Metoda Colina Rose to najnowsza generacja: dziś języka uczymy się szybko i skutecznie.. Wystarczy kilka miesięcy średnio intensywnej pracy. Warto spróbować.

 

 

 Robert Kozak, były wieloletni szef BBC w Polsce

Dziś nieznajomość angielskiego oznacza często pierwsze miejsce w kolejce do zwolnienia albo przynajmniej niemożność pokonania pewnej bariery awansu. Kto nie zdążył dotąd nauczyć się tego języka, powinien spróbować Metody Colina Rose. To koniec epoki zmagań z językami obcymi.

Metoda przyspieszonej nauki języka opracowana przez Colina Rose to autentyczna nowość i to oparta na bardzo solidnych podstawach naukowych. Colin Rose uczynił z psychologii uczenia się dziedzinę bardzo praktyczną. Jego metoda jest spełnieniem marzeń o tym, aby nauka języka obcego była równie naturalna, jak własnego.

Zaganiany, zapracowany człowiek doceni też elastyczność czasową - okazuje się, że nauka języka nie musi oznaczać paroletniej przerwy w życiu osobistym.

 

Opis Metody

Metoda przyspieszonego uczenia się języka angielskiego opracowana przez Colina Rose pozwala osiągnąć poziom B1 w pół roku, czyli sześć razy szybciej niż podczas nauki metodą tradycyjną. Metoda Colina Rose umożliwia zaangażowanie wszystkich zmysłów do nauki, przez co proces uczenia się jest jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Naturalny sposób przyswajania wiedzy sprawia, że uczymy się szybko i bezstresowo. Czytaj więcej

 

Newsletter

angielski białystok
angielski białystok